Ministerstvo zdravotníctva
Slovenskej republiky (ďalej ako „MZ SR“) týmto zverejňuje v zmysle § 14a ods. 7
zákona č. 578/2004 Z. z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti,
zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve a o zmene
a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 257/2004 Z. z. nový zoznam
členov Výberových komisií Ministerstva zdravotníctva
Slovenskej republiky na vyhodnotenie žiadostí o vydanie povolenia na
prevádzkovanie ambulancií pevnej ambulantnej pohotovostnej služby (ďalej ako
„člen komisie“) z dôvodu zmien nominácii členov komisie za Slovenskú lekársku
komoru pre Banskobystrický a Bratislavský samosprávny kraj a zároveň z dôvodu
zmeny nominácie člena komisie za Košický samosprávy kraj:
1. Banskobystrický samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Štefan Krnáč, nominant Slovenskej
lekárskej komory,
e) MUDr. Mária Kuniaková, nominant
Banskobystrického samosprávneho kraja,
2. Bratislavský samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Soňa Ostrovská, nominant Slovenskej
lekárskej komory,
e) JUDr. Ing. Jana Ježíková, nominant
Bratislavského samosprávneho kraja,
3. Košický samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Marián Hojstrič, nominant Slovenskej
lekárskej komory,
e) MUDr. René Haka, nominant Košického
samosprávneho kraja,
4. Nitriansky samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Ján Bernát, nominant Slovenskej lekárskej
komory,
e) MUDr. Ľubomír Ševčík, nominant Nitrianskeho
samosprávneho kraja,
5. Prešovský samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Peter Makara, nominant Slovenskej
lekárskej komory,
e) MUDr. Martin Jakubov, nominant Prešovského
samosprávneho kraja,
6. Trenčiansky samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Hurta Igor, nominant Slovenskej lekárskej
komory,
e) MUDr. Mohamed Hemza, nominant Trenčianskeho
samosprávneho kraja,
7. Trnavský samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Peter Pekarovič, nominant Slovenskej
lekárskej komory,
e) Mgr. Gabriela Kubovičová, nominant Trnavského
samosprávneho kraja,
8. Žilinský samosprávny kraj:
a) Mgr. Michal Hojer, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
b) Mgr. Daniela Džavoronková, referent Odboru
riadenia programov MZ SR,
c) Mgr. Andrej Kováč, referent Odboru riadenia
programov MZ SR,
d) MUDr. Jozef Tholt, nominant Slovenskej lekárskej
komory,
e) JUDr. Tomáš Baláž, nominant Žilinského
samosprávneho kraja.