Tlačiť Späť

Domov

Očkovanie bez registrácie

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Pre vyhľadanie použite funkciu CTRL+F
V mobile Android ...; Hľadať na stránke
​Poskytovatelia si vyhradzujú právo zmeny časov očkovania. Počet dávok vakcín pre osoby bez registrácie je obmedzený dostupnosťou vakcín


Možnosť dať sa očkovať bez registrácie v týždni 21.1.2023 - 27.1.2023

Očkovanie detí (vek 12 – 17 rokov) v očkovacích centrách (Pfizer)

Očkovanie detí 21.1.2023 - 27.1.2023
Kraj Mesto Vakcinačné centrum
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
NR LEVICE Nemocnica AGEL Levice             7:00-8:00
Nemocnica AGEL Levice (P Om)         12:30-14:40    
NOVÉ ZÁMKY FNsP Nové Zámky             14:45-15:00
ŠAHY HOSPITALE, Šahy       8:30-9:00      
HOSPITALE, Šahy (P Om)             13:30-13:45
NITRA FN Nitra       12:30-14:00      
ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce             12:00-14:00
Nemocnica AGEL Zlaté Moravce (P Om)             10:30-11:00
PO STARÁ ĽUBOVŇA Ľubovnianska nemocnica (P Om)         12:30-14:40    
VRANOV NAD TOPĽOU Vranovská nemocnica         8:00-11:00    
Vranovská nemocnica (P Om)         13:00-13:30    
ZA ČADCA NsP Čadca     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
NsP Čadca (P Om)             10:30-11:00
ŽILINA FNsP Žilina       8:00-8:30      
FNsP Žilina (P Om)             13:45-14:00
TRSTENÁ NsP Trstená             15:00-15:15
KE SPIŠSKÁ NOVÁ VES NsP Spišská Nová Ves (P Om)             13:00-14:00
NsP Spišská Nová Ves         10:00-14:00    
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1       12:30-14:00      
FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 (P Om)           13:00-15:00  
RIMAVSKÁ SOBOTA Svet zdravia - NsP Rimavská Sobota (P Om)         13:00-13:30    
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach             15:00-15:15
NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach (P Om)             9:00-11:30
MYJAVA NsP Myjava     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
NsP Myjava (P Om)             13:00-13:30
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina             13:45-14:00
MALE DETI -KOCH - GPN s.r.o., špecializovaná nemocnica, Bratislava             8:50-9:00
Poliklinika Mlynská dolina (P Om)             8:00-9:00
KOCH - GPN s.r.o., špecializovaná nemocnica (P Om)       7:00-8:00   13:00-15:00  

Očkovanie dospelých (vek 18+) v očkovacích centrách

Očkovanie dospelých 21.1.2023 - 27.1.2023
Vakcína Kraj Mesto Vakcinačné centrum
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
Janssen BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská Dolina J     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
ZA ŽILINA FNsP Žilina J         13:00-15:00    
NR NOVÉ ZÁMKY FNsP Nové Zámky J         13:00-15:00    
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 J             8:15-8:25
PO SABINOV Poliklinika Sabinov J     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

KE MICHALOVCE Svet zdravia - Nemocnica Michalovce       7:45-8:15      
SPIŠSKÁ NOVÁ VES NsP Spišská Nová Ves         12:30-14:40    
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
ZA ČADCA NsP Čadca             13:00-13:45
DOLNÝ KUBÍN NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín       7:30-12:00      
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ NsP MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš             11:00-12:00
ŽILINA ŽILPO Žilina     12:00-13:00        
ŽILINA FNsP Žilina     8:00-15:00     13:00-15:00  
TRSTENÁ NsP Trstená             8:00-11:00
NR LEVICE Nemocnica AGEL Levice             8:00-9:00
NITRA FN Nitra       7:30-14:00 7:30-14:00    
NOVÉ ZÁMKY FNsP Nové Zámky         8:00-11:00    
ŠAHY HOSPITALE, Šahy             9:30-12:00
ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce             12:00-12:15
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1             8:50-9:00
LUČENEC NsP Lučenec           13:00-14:00  
PO PREŠOV Wesper, Prešov           13:00-13:10  
SABINOV Poliklinika Sabinov     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
VRANOV NAD TOPĽOU Vranovská nemocnica         13:00-13:30    
TT TRNAVA FN Trnava - Starý areál         9:30-10:00    
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach       7:30-8:00      
MYJAVA NsP Myjava             13:30-13:45
Moderna
Omicron
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská Dolina (M Om)     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
ZA ŽILINA ŽILPO s.r.o., Žilina (M Om)         12:00-13:00    
ŽILINA FNsP Žilina (M Om)             11:00-12:00
NR NOVÉ ZÁMKY FNsP Nové Zámky  (M Om)             11:00-12:00
BB ZVOLEN Zvolen Novapharm s.r.o. (M Om)             9:40-10:00
PO PREŠOV Wesper, a.s., Sekčov Prešov (M Om)           14:00-14:40  
SABINOV Sabinov Poliklinika n.o. (M Om)     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
TN NOVÉ MESTO NAD VÁHOM Marmedico (M Om)       10:00-12:00   12:00-12:30  

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

KE KOŠICE Železničné zdravotníctvo Košice (P Om)             11:00 -12:00
MICHALOVCE Svet zdravia - Nemocnica Michalovce (P Om)       8:16-9:00      
SPIŠSKÁ NOVÁ VES NsP Spišská Nová Ves (P Om)         12:30-14:40    
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina (P Om)     8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
8:00-12:00,
12:30-15:30
BRATISLAVA KOCH - GPN s.r.o., špecializovaná nemocnica, Bratislava (P Om)             13:00-15:00
BRATISLAVA Univerzitná nemocnica Bratislava Kramáre - všeobecná nemocnica akad. L. Dérera (P Om)     8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00
ZA ČADCA NsP Čadca (P Om)             13:00-13:45
DOLNÝ KUBÍN NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín (P Om)       7:30-12:00      
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ NsP MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš (P Om)             12:30-13:30
ŽILINA FNsP Žilina (P Om)     8:00-15:00     13:00-15:00  
ŽILINA ŽILPO Žilina (P Om)       12:00-13:00   12:00-13:00  
TRSTENÁ NsP Trstená (P Om)             8:00-11:00
NR LEVICE Nemocnica AGEL Levice (P Om)             9:00-11:30
NITRA FN Nitra (P Om)       7:30-14:00 7:30-14:00    
NOVÉ ZÁMKY FNsP Nové Zámky (P Om)         8:00-11:00    
ŠAHY HOSPITALE, Šahy (P Om)             9:30-12:00
ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce (P Om)             14:00-15:00
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 (P Om)             12:00-14:00
BANSKÁ BYSTRICA SÚSCCH Banská Bystrica (P Om)           14:00-16:00  
ZVOLEN Poliklinika NOVAPHARM, Zvolen (P Om)             10:00-10:20
LUČENEC NsP Lučenec (P Om)           7:00-14:00  
PO PREŠOV Wesper, Prešov (P Om)           13:10-14:00  
PREŠOV FNsP J.A. Reimana Prešov (P Om)             7:00-12:00
STARÁ ĽUBOVŇA Ľubovnianska nemocnica (P Om)             7:00-9:00
SVIDNÍK Nemocnica Svidník (P Om)             13:00-14:00
SABINOV Poliklinika Sabinov (P Om)     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
VRANOV NAD TOPĽOU Vranovská nemocnica (P Om)         13:00-13:30    
TT PIEŠŤANY Nemocnica Alexandra Wintera (P Om)             8:00-9:00
TRNAVA FN Trnava - Starý areál (P Om)         9:15-10:00    
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach (P Om)       9:00-11:30      
MYJAVA NsP Myjava (P Om)             14:45-15:00
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM Poliklinika MarMedico (P Om)     10:00-12:00 12:30-13:30 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00
BÁNOVCE NAD BEBRAVOU Nemocnica AGEL Bánovce (P Om)       13:00-14:00