Tlačiť Späť

Domov

Očkovanie bez registrácie

Pre vyhľadanie použite funkciu CTRL+F
V mobile Android ...; Hľadať na stránke
 

Poskytovatelia si vyhradzujú právo zmeny časov očkovania. Počet dávok vakcín pre osoby bez registrácie je obmedzený 

  

Možnosť dať sa očkovať bez registrácie v týždni 29.1.2022 - 4.2.2022


Očkovanie výjazdovou službou v obciach

Očkovanie v obciach 29.1.2022 - 4.2.2022
Vakcína Kraj Miesto očkovania
29.1.2022
30.1.2022
31.1.2022
1.2.2022
2.2.2022
3.2.2022
4.2.2022
PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

BB Čierny Balog - Obecný úrad            9:00-13:00  
Detva - DK Andrea Sladkoviča       9:00-17:00      
Drábsko - Obecný úrad           15:15-16:00  
Hnúšta SOŠ - prízemie 9:00-16:00            
Krupina - telocvičňa gymnázia 9:00-17:00            
Lom nad Rimavicou - Obecný úrad            16:00-17:00  
OC EURÓPA, Banská Bystrica 10:00-18:00            
Rimavská sobota - SOSOS telocvičňa              12:00-17:00
Sihla - Obecný úrad           14:00-15:00  
Šumiac         14:00-16:00    
Telgart- Obecný úrad         9:00-13:00    
KE Čierna nad Tisou, Námestie pionierov 1             10:00-16:00
Dobšiná, Centrum zdravotnej starostlivosti,  Nová 814, 3. poschodie         10:00-16:00    
Gelnica, Základná škola,  Hlavná 121  10:00-16:00            
HM Tesco, Trolejbusová 1, Košice         9:00-17:00    
Kráľovský Chlmec, Lajosa Kosutha 99, Mestský úrad            10:00-16:00  
Magistrát mesta Košice, Trieda SNP 48 / A, Košice 10:00-17:00       10:00-17:00    
MČ Krásna, DK Opátska 18, Košice   10:00-17:00         10:00-17:00
MČ Sever, budova Amfiteátra, Festivalové nám., Košice           10:00-17:00  
OC Aupark, Námestie osloboditeľov 1,  Košice           9:00-17:00  
OC Galeria, Toryská 5, Košice       9:00-17:00      
OC Madaras, Mlynská 39,  Spišská Nová Ves           9:00-17:00 9:00-17:00
OC Optima, Moldavská cesta 32,Košice     9:00-17:00        
Rožňava, Šafárikova 29, Mestský úrad     10:00-16:00        
Trebišov, M.R. Štefánika 1632, Mestská tržnica       10:00-16:00      
Železničná stanica Košice, Staničné námestie 11, Košice             9:00-17:00
NR OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, Nitra 10:00-18:00           10:00-18:00
Poliklinika Chrenová, Fatranská 12, Nitra     7:00-12:00        
Poliklinika Klokočina, Hviezdoslavova trieda 1, Nitra         7:00-12:00    
PO Bardejov, OC Hypka, Mlynská 2 10:00-17:00 10:00-17:00          
OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00
OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00
TN Mesto Púchov, Divadlo Púchov 8:00-12:00            
ZA RGB Liptov,  Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš 10:00-18:00            
Stop Shop, 1. mája 1098/41, 031 01 Liptovský Mikuláš 10:00-18:00            
JANSSEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANSSEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANSSEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANSSEN

BB Čierny Balog - Obecný úrad            9:00-13:00  
Detva - DK Andrea Sladkoviča       9:00-17:00      
Drábsko - Obecný úrad           15:15-16:00  
Hnúšta SOŠ - prízemie 9:00-16:00            
Krupina - telocvičňa gymnázia 9:00-17:00            
Lom nad Rimavicou - Obecný úrad            16:00-17:00  
OC EURÓPA, Banská Bystrica 10:00-18:00            
Rimavská sobota - SOSOS telocvičňa              12:00-17:00
Sihla - Obecný úrad           14:00-15:00  
Šumiac         14:00-16:00    
Telgart- Obecný úrad         9:00-13:00    
KE Čierna nad Tisou, Námestie pionierov 1             10:00-16:00
Dobšiná, Centrum zdravotnej starostlivosti,  Nová 814, 3. poschodie         10:00-16:00    
Gelnica, Základná škola,  Hlavná 121  10:00-16:00            
HM Tesco, Trolejbusová 1, Košice         9:00-17:00    
Kráľovský Chlmec, Lajosa Kosutha 99, Mestský úrad            10:00-16:00  
Magistrát mesta Košice, Trieda SNP 48 / A, Košice 10:00-17:00       10:00-17:00    
MČ Krásna, DK Opátska 18, Košice   10:00-17:00         10:00-17:00
MČ Sever, budova Amfiteátra, Festivalové nám., Košice           10:00-17:00  
OC Aupark, Námestie osloboditeľov 1,  Košice           9:00-17:00  
OC Galeria, Toryská 5, Košice       9:00-17:00      
OC Madaras, Mlynská 39,  Spišská Nová Ves           9:00-17:00 9:00-17:00
OC Optima, Moldavská cesta 32,Košice     9:00-17:00        
Rožňava, Šafárikova 29, Mestský úrad     10:00-16:00        
Trebišov, M.R. Štefánika 1632, Mestská tržnica       10:00-16:00      
Železničná stanica Košice, Staničné námestie 11, Košice             9:00-17:00
NR OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, Nitra 10:00-18:00           10:00-18:00
Poliklinika Chrenová, Fatranská 12, Nitra     7:00-12:00        
Poliklinika Klokočina, Hviezdoslavova trieda 1, Nitra         7:00-12:00    
PO OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00
OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00 15:00-18:00
ZA RGB Liptov,  Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš 10:00-18:00            

Očkovanie detí (vek 12 – 17 rokov) v očkovacích centrách

Očkovanie detí 29.1. - 4.2.2022 Pfizer
Krajj Mesto Vakcinačné centrum
29.1.2022
30.1.2022
31.1.2022
1.2.2022
2.2.2022
3.2.2022
4.2.2022
NR Levice Nemocnica AGEL Levice     7:30-8:30   7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, všeobecná nemocnica 8:00-16:00 8:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno     12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15
Šahy Hospitale, Šahy     10:30-11:00 10:30-11:00   10:30-11:00 10:30-11:00
Nitra Fakultná nemocnica Nitra         10:30-14:00    
PO Levoča Nemocnica AGEL Levoča         8:00-12:00
12:30-14:00
   
Prešov Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov         9:00-13:00    
Poprad Nemocnica Poprad       8:00-12:00      
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica           10:30-12:00
12:30-14:00
 
Snina Nemocnica Snina             7:00-8:00
Sabinov Poilkinika Sabinov       7:30-15:30 7:30-15:30    
Kežmarok Nemocnica AGEL Kežmarok          12:30-15:30    
Bardejov Alian Bardejov     9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15
ZA Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca     14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00
Dolný Kubín Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého     7:30-12:00
12:30-14:30
  7:30-12:00
12:30-14:30
7:30-12:00
12:30-14:30
7:30-12:00
12:30-14:30
Žilina FNsP Žilina      13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
Martin Univerzitná nemocnica Martin       13:00-15:00   13:00-15:00  
KE Košice VKOC Košice - SOŠ informačných technológií    8:30-9:00          
VEĽKÉ DETI (12-17) - Detská fakultná nemocnica Košice         8:00-12:30    
Krompachy Nemocnica AGEL Krompachy         12:30-14:30    
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec             9:00-11:00
BB Banská Bystrica Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica           11:00-12:00 11:00-12:00
Poliklinika NOVAMED         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
TN Bojnice Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach           13:30-19:00  
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava             12:30-13:00
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00

Očkovanie dospelých (vek 18+) v očkovacích centrách

Očkovanie dospelých 29.1.-4.2.2022
Vakcínath> Kraj Mesto Vakcinačné centrum
29.1.2022
30.1.2022
31.1.2022
1.2.2022
2.2.2022
3.2.2022
4.2.2022
Janssen KE Košice VKOC Košice - SOŠ informačných technológií    15:00-17:00 17:00-18:00   17:00-18:00    
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina      12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00
ZA Ružomberok ÚVN Ružomberok, Považská 12           07:30-10:00  
Žilina Epidemiologická ambulancia, ŽSK     13:30-14:30     13:30-14:30  
NR Šaľa VKOC Šaľa 8:00-9:30            
BB Banská Bystrica Poliklinika Novamed Banská Bystrica         10:00-14.00 10:00-14.00 10:00-14.00
PO Poprad Poprad, Max Poprad, Dlhé hony 4588/1 10:00-17:00 10:00-17:00          
Prešov Prešov - Sekčov, OC Eperia, Arm.gen.Svobodu 25 10:00-17:00 10:00-17:00          
Moderna

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderna

KE Košicee VKOC Košice - SOŠ informačných technológií   11:00-12:00   17:00-18:00   17:00-18:00  
Michalovce VKOC MI - Gymnázium Pavla Horova 16:00-17:00            
Spišská Nová Ves Hotelová Akadémia SNV   13:00-17:00          
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00
Ružinovská poliklinika     9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00
Mýtna Poliklinika Bratislava             13:00-15:00
ZA Žilina ŽILPO Žilina     12:00-13:00   12:00-13:00    
NR Nitra VKOC Nitra 10:00-10:30            
Šaľa VKOC Šaľa 12:15-15:00            
BB Hnúšťa Gemerclinic     14:00-15:30        
PO Prešov Wesper Prešov     7:15-14:30       7:15-14:30
Bardejov Alian Bardejov     7:45-12:00
12:20-14:00
7:45-12:00
12:20-14:00
7:45-12:00
12:20-14:00
7:45-12:00
12:20-14:00
7:45-12:00
12:20-14:00
Sabinov Sabinov Poliklinika     7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00
TN Trenčín Trenčín JUH     8:00-12:00   8:00-12:00 8:00-12:00  
Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom Uni-Poliklinika       7:00-11:00      
Nové Mesto nad Váhom Marmedico   8:00-12:00     12:30-15:00 12:30-15:30  
Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

KE Košicee Železničné zdravotníctvo Košice     12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15
VKOC Košice - SOŠ informačných technológií  8:00-11:00 9:00-15:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00
Univerzitná nemocnica L.Pasteura Košice 8:00-12:00   8:00-12:00
12:30-13:00
8:00-12:00
12:30-13:00
8:00-12:00
12:30-13:00
8:00-12:00
12:30-13:00
8:00-12:00
12:30-13:00
Krompachy Nemocnica AGEL Kežmarok        12:30-15:30   12:30-15:30  
Michalovce Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce     12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10
VKOC Michalovce MI - Gymnázium Pavla Horova 8:00-16:00            
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec         12:30-15:00    
Spišská Nová Ves Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves     7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00
Trebišov Nemocnica s poliklinikou Trebišov             9:00-12:30
Rožňana Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory Rožňava     12:45-15:00       12:45-15:00
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00
Mýtna Poliklinika Bratislava             13:00-15:00
ZA Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 7:30-12:30   7:30-12:30
13:00-14:30
7:30-12:30
13:00-14:30
7:30-12:30
14:00-14:30
7:30-12:30
13:00-14:30
7:30-12:30
13:00-14:30
Dolný Kubín Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého     7:30-12:00
12:30-14:30
  7:30-12:00
12:30-14:30
7:30-12:00
12:30-14:30
7:30-12:00
12:30-14:30
Ružomberok Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok       7:30-12:00
13:00-14:30
     
Žilina FNsP Žilina      13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
ŽILPO s.r.o., Žilina       12:00-13:00      
MEDIVASA, V.Spanyola 8187, Žilina     15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00
Epidemiologicka ambulancia, ŽSK       13:00-14:30 13:00-14:30   12:30-14:30
Martin Univerzitná nemocnica Martin     13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
Trstená Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená     9:00-15:00 9:00-15:00 9:00-15:00   9:00-15:00
Liptovský MIkupáš Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu  Liptovský Mikuláš     12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30
NR Levice Nemocnica AGEL Levice     11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00
Nitra Fakultná nemocnica Nitra   7:30-14:00 10:30-14:00 10:30-14:00 10:30-14:00 10:30-14:00 10:30-14:00
VKOC Nitra 12:30-13:30            
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, všeobecná nemocnica 8:00-16:00 8:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00 13:00-16:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno     7:15-12:15
12:45-14:15
9:15-12:15
12:45-14:15
7:15-12:15
12:45-14:15
7:15-12:15
12:45-14:15
7:15-12:15
12:45-14:15
Šahy Hospitale, Šahy     11:00-12:00
13:30-14:30
11:00-12:00
13:30-14:30
  11:00-12:00
13:30-14:30
11:00-12:00
13:30-14:30
Štúrovo VKOC Poliklinika NSK Štúrovo   8:00-12:00          
Šaľa VKOC Šaľa Poliklinika NSK  9:45-11:30            
BB Banská Bystrica Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica           11:00-12:00 11:00-12:00
Poliklinika NOVAMED         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
Lučenec Všeobecná nemocnica s poliklinikou Lučenec     7:00-12:00
12:30-15:30
      7:00-12:00
12:30-15:30
Žiar nad Hronom Svet zdravia, Žiar nad Hronom     9:30-11:45
12:30-14:30
       
Gemerclinic, n.o     14:00-15:30        
Revúca NsP REVÚCA (VKOC Revúca MV 117)         11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00
Rimavská Sobota Svet zdravia, Rimavská Sobota     12:00-16:00     8:30-12:00
13:00-16:00
 
PO Kežmarok Nemocnica AGEL Kežmarok        12:30-15:30   12:30-15:30  
Levoča Nemocnica AGEL Levoča         8.00-12.00
12.30-14.00
8.00 -12.00
12.30-14.00
 
Poprad Nemocnica Poprad     8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00  
Poprad - OC MAX 10:00-17:00 10:00-17:00          
Prešov Wesper, Prešov       7:15-14:30   7:15-14:30  
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov     7:00-16:00   7:00-16:00   7:00-16:00
Prešov - Sekčov, OC Eperia 10:00-17:00 10:00-17:00          
Snina Nemocnica Snina     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica     7:30-11:45
12:30-14:00
    7:30-11:45
12:30-14:00
7:30-11:45
12:30-14:00
Humenné Nemocnica A. Leňa Humenné     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
Bardejov Alian Bardejov     9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15 9:30-14:15
NsP Sv. Jakuba Bardejov     8:00-12:00
12:30-15:00
8:00-12:00
12:30-15:00
8:00-12:00 8:00-12:00
12:30-15:00
8:00-12:00
12:30-15:00
Svidník Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník       12:30-14:00   12:30-14:00 12:30-14:00
Vranov nad Topľou Vranovská nemocnica     11:00-12:00
13:00-14:00
11:00-12:00
13:00-14:00
11:00-12:00 11:00-12:00
13:00-14:00
11:00-12:00
13:00-14:00
TT Skalica Fakultná nemocnica s poliklinikou AGEL Skalica     7:30-13:00
13:30-14:30
7:30-13:00
13:30-14:30
7:30-13:00
13:30-14:30
7:30-13:00
13:30-14:30
7:30-13:00
13:30-14:30
Piešťany Nemocnica Alexandra Wintera Piešťany     7:30-11:30
12:30-14:00
7:30-11:30
12:30-14:00
7:30-11:30
12:30-14:00
7:30-11:30
12:30-14:00
7:30-11:30
12:30-14:00
Dunajská Streda Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda     9:00-12:00
12:45-14:00
9:00-12:00
12:45-14:00
9:00-12:00
12:45-14:00
9:00-12:00
12:45-14:00
9:00-12:00
12:45-14:00
TN Partizánske Nemocnica na okraji mesta, Partizánske     12:45-14:30 12:45-14:30   12:45-14:30 12:45-14:30
Považská Bystrica Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica     12:45-14:30 12:45-14:30 12:45-14:30 12:45-14:30 12:45-14:30
Trenčín Fakultná nemocnica Trenčín             7:30-11:30
12:00-14:30
Trenčín JUH     8:00-12:00   8:00-12:00 8:00-12:00  
EXPO Trenčín 8:00-9:00 8:00-9:00          
Nové Mesto nad Váhom Marmedico     12:30-15:00 12:30-15:00      
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava       15:00-15:30     16:00-16:30
Ilava Nemocnica s poliklinikou Ilava           11:00-15:00 11:00-15:00
Dubnica nad Váhom Poliklinika Dubnica nad Váhom       11:00-14:00      
Bánovce nad Bebravou Nemocnica AGEL Bánovce       12:00-14:30     12:00-14:30