Tlačiť Späť

Domov

Očkovanie bez registrácie

Poskytovatelia si vyhradzujú právo zmeny časov očkovania. Počet dávok vakcín pre osoby bez registrácie je obmedzený 


Možnosť dať sa očkovať bez registrácie v týždni 4.12.2021- 10.12.2021

Očkovanie v obciach 4.12.2021- 10.12.2021
Vakcína Kraj Miesto očkovania
4.12.2021
5.12.2021
6.12.2021
7.12.2021
8.12.2021
9.12.2021
10.12.2021
PFIZER BB Banská Bystrica - OC EUROPA
 
10:00-13:00; 13:45-18:00
 
 
 
 
 
Krupina - Gymnázium A.Sladkoviča - telocvičňa
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Zvolen - Na Sekieri - Klub dôchodcov, Okružná 131 (pri pošte)
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Zvolen - Zlatý potok, Klub dôchodcov M. Rázusa (pri pošte)
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
Heľpa - stará fara
 
9:00-12:30; 13:00-16:00 
 
 
 
 
 
Brezno - Mestský dom kultúry, Švermova 7   
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
Detva - starý Kultúrny dom
 
 
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
Poltár - Mestská športová hala
 
 
 
13:00-18:00
 
 
 
Žiar nad Hronom - Mestské kultúrne centrum, SNP 119
 
 
 
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
Rimavská Sobota - Sošos- telovičňa,  Športová 1 
 
 
 
 
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
Čerín Hrochoť - Poníky
 
 
 
 
 
 
13:00-17:00
Tornaľa - Klub dôchodcov, Daxnerova ul.
 
 
 
 
 
 
9:00-13:00
Tisovec - SOŠ, Jesenského 903
 
 
 
 
 
 
14:00-18:00
KE HM Tesco Nad Jazerom Košice - interiér
9:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Gelnica - parkovisko pred SM Tescom
10:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Michalovce Námestie Slobody 1
 
10:00-17:00
 
 
 
 
 
Rožňava - parkovisko pred HM Tesco
 
 
10:00-17:00
 
 
 
 
OC OPTIMA Košice - interiér
 
 
9:00-17:00
 
 
 
 
Trebišov - pri VÚB
 
 
 
10:00-17:00
 
 
 
OC Galeria Košice- interiér
 
 
 
9:00-17:00
 
 
 
Dobšiná - pred Mestským úradom
 
 
 
 
10:00-17:00
 
 
HM Tesco Trolejbusová Košice- interiér
 
 
 
 
9:00-17:00
 
 
Kráľovský Chlmec - pred Mestským úradom
 
 
 
 
 
10:00-17:00
 
OC Aupark Košice- interiér
 
 
 
 
 
9:00-17:00
 
OC Madaras Spišská Nová Ves - interiér
 
 
 
 
 
9:00-17:00
 
Čierna nad Tisou - pred Mestským úradom
 
 
 
 
 
 
10:00-17:00
OC Madaras Spišská Nová Ves - interiér
 
 
 
 
 
 
9:00-17:00
Stanica Košice - Železničná stanica Košice - interiér
 
 
 
 
 
 
9:00-17:00
NR OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, 949 01 Nitra
10:00-18:00
 
 
 
 
 
10:00-18:00
PO OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov
 
 
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad
 
 
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
15:00-19:00
ZA Stop Shop, 1. mája 1098/41, 031 01 Liptovský Mikuláš
 
10:00-18:00
 
 
 
 
 
RGB Liptov,  Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš
10:00-18:00
 
 
 
 
 
 
JANSSEN BB Banská Bystrica - OC EUROPA
10:00-13:00; 13:45-18:00
 
 
 
 
 
 
Lučenec  - Mestský úrad
 
 
 
 
15:00-18:00
 
 
Krupina - Gymnázium A.Sladkoviča - telocvičňa
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Zvolen - Na Sekieri - Klub dôchodcov, Okružná 131 (pri pošte)
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Zvolen - Zlatý potok, Klub dôchodcov M. Rázusa (pri pošte)
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
 
 
Heľpa - stará fara
 
9:00-12:30; 13:00-16:00 
 
 
 
 
 
Detva - starý Kultúrny dom
 
 
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
 
 
Poltár - Mestská športová hala
 
 
 
13:00-18:00
 
 
 
Rimavská Sobota - Sošos- telovičňa,  Športová 1 
 
 
 
 
 
9:00-12:30; 13:00-17:00
 
Čerín Hrochoť - Poníky
 
 
 
 
 
 
13:00-17:00
Tornaľa - Klub dôchodcov, Daxnerova ul.
 
 
 
 
 
 
9:00-13:00
Tisovec - SOŠ, Jesenského 903
 
 
 
 
 
 
14:00-18:00
KE HM Tesco Nad Jazerom Košice - interiér
9:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Gelnica - parkovisko pred SM Tescom
10:00-17:00
 
 
 
 
 
 
Michalovce Námestie Slobody 1
 
10:00-17:00
 
 
 
 
 
Rožňava - parkovisko pred HM Tesco
 
 
10:00-17:00
 
 
 
 
OC OPTIMA Košice - interiér
 
 
9:00-17:00
 
 
 
 
Trebišov - pri VÚB
 
 
 
10:00-17:00
 
 
 
OC Galeria Košice- interiér
 
 
 
9:00-17:00
 
 
 
Dobšiná - pred Mestským úradom
 
 
 
 
10:00-17:00
 
 
HM Tesco Trolejbusová Košice- interiér
 
 
 
 
9:00-17:00
 
 
Kráľovský Chlmec - pred Mestským úradom
 
 
 
 
 
10:00-17:00
 
OC Aupark Košice- interiér
 
 
 
 
 
9:00-17:00
 
OC Madaras Spišská Nová Ves - interiér
 
 
 
 
 
9:00-17:00
 
Čierna nad Tisou - pred Mestským úradom
 
 
 
 
 
 
10:00-17:00
OC Madaras Spišská Nová Ves - interiér
 
 
 
 
 
 
9:00-17:00
Stanica Košice - Železničná stanica Košice - interiér
 
 
 
 
 
 
9:00-17:00
NR OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, 949 01 Nitra
10:00-18:00
 
 
 
 
 
10:00-18:00
PO OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad
10:00-17:00
10:00-17:00
 
 
 
 
 
OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov
10:00-17:00
10:00-17:00
 
 
 
 
 
ZA Stop Shop, 1. mája 1098/41, 031 01 Liptovský Mikuláš
10:00-18:00
 
 
 
 
 
 
RGB Liptov,  Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš
 
10:00-18:00
 
 
 
 
 

 


Očkovanie detí (vek 12 – 17 rokov) v týždni 4.12.2021- 10.12.2021

Očkovanie detí 4.12.-10.12.2021
Kraj Mesto Vakcinačné centrum
4.12.2021
5.12.2021
6.12.2021
7.12.2021
8.12.2021
9.12.2021
10.12.2021
NR Levice Nemocnica AGEL Levice
 
 
7:30-8:30
7:30-8:30
7:30-8:30
7:30-8:30
7:30-8:30
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky
8:00-13:00
 
12:00-16:00
12:00-16:00
12:00-16:00
12:00-16:00
12:00-16:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno
 
 
9:00-11:00
12:45-14:15
9:00-11:00
9:00-11:00
9:00-11:00
Šahy Hospitale, Šahy
 
 
11:00-12:00
11:00-12:00
11:00-12:00
11:00-12:00
11:00-12:00
Nitra VKOC Nitra
14:00-16:00
 
 
 
 
 
 
PO Levoča Nemocnica AGEL Levoča
 
 
 
 
08:00-12:00
12:30-14:00
 
 
Prešov Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov
 
 
 
 
10:00-14:00
 
 
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica
 
 
 
 
 
 
7:30-11:45; 12:30-14:00
Poprad Nemocnica Poprad
 
 
 
8:00-12:00
 
 
 
Snina Nemocnica Snina
 
 
 
 
 
 
7:00-8:00
Sabinov Poliklinika Sabinov
 
 
 
8:00-15:00
8:00-15:00
 
 
ZA Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
 
 
14:30-15:00
14:30-15:00
14:30-15:00
14:30-15:00
14:30-15:00
Dolný Kubín Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého
7:30-11:00; 12:45-14:30
 
7:30-11:00; 12:45-14:30
7:30-11:00; 12:45-14:30
7:30-11:00; 12:45-14:30
7:30-11:00; 12:45-14:30
7:30-11:00; 12:45-14:30
Žilina FNsP Žilina 
 
 
13:00-15:00
13:00-18:15
13:00-15:00
13:00-18:15
13:00-15:00
Trstená Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená
 
 
 
 
 
7:00-9:00
 
Martin Univerzitná nemocnica Martin
 
 
13:00-15:00
 
13:00-15:00
 
13:00-15:00
KE Košice Detská fakultná nemocnica Košice
 
 
 
 
8:00-12:00
 
 
  VKOC Košice - SOŠ informačných technológií 
 
8:00-8:45
 
 
 
 
 
Krompachy Nemocnica AGEL Krompachy
 
 
 
 
12:30-14:30
 
 
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec
 
 
 
 
 
 
9:00-11:00
BB Banská Bystrica Poliklinika NOVAMED
 
 
 
 
10:00-14:00
12:00-16:00
10:00-14:00
Revúca NsP REVÚCA 
 
 
 
 
 
11:00-13:00
 
TN Bojnice Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
 
 
 
 
 
8:00-11:30; 12:30-14:30
 
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava
 
 
 
 
 
 
12:30-13:00
Trenčín Fakultná nemocnica Trenčín
 
 
 
7:30-11:30
 
 
 
Bánovce nad Bebravou Nemocnica AGEL Bánovce
 
 
 
12:00-13:00
 
 
 
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina 
8:00-16:00
8:00-16:00
8:00-15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00

 


Očkovanie dospelých (vek 18+) v týždni 4.12.2021- 10.12.2021

Očkovanie dospelých 4.12.-10.12.2021
Vakcína Kraj Mesto Vakcinačné centrum
4.12.2021
5.12.2021
6.12.2021
7.12.2021
8.12.2021
9.12.2021
10.12.2021
Janssen KE Košice VKOC Košice - SOŠ informačných technológií  14:00-17:00            
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina      8:00-15:00   8:00-15:00   8:00-15:00
  OC Aupark Bratislava, 1.poschodie 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45
ZA Ružomberok ÚVN Ružomberok, Považská 12           7:30-14:30  
Žilina Epidemiologická ambulancia, ŽSK 10:00-16:00 10:00-16:00 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30
NR Levice Nemocnica AGEL Levice     11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00
Nitra VKOC Nitra 10:45-12:00 8:00-10:00          
Komárno NsP Komárno       7:15-12:15      
Šaľa VKOC Šaľa 14:00-15:00 14:00-15:00          
BB Banská Bystrica Poliklinika Novamed Banská Bystrica         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
PO Poprad Poprad, Max Poprad, Dlhé hony 4588/1 10:00-17:00 10:00-17:00          
Prešov Prešov - Sekčov, OC Eperia, Arm.gen.Svobodu 25 10:00-17:00 10:00-17:00          
Humenné VKOC Humenné, Komenského 1 10:00-17:00            
Svidník Svidník 10:00-17:00            
Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou, mestská športová hala 10:00-17:00            
Bardejov Bardejov, OC Hypka 10:00-17:00            
Svit Svit 9:00-17:00            
TN Považská Bystrica NsP Považská Bystrica, Nemocničná ulica 986   7:30-14:30          
Moderna KE Košice VKOC Košice - SOŠ informačných technológií 8:00-14:00   8:30-12:00        
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina        8:00-12:00   8:00-12:00  
  Mýtna Poliklinika Bratislava       14:00-15:00 14:00-15:00    
  Novapharm Bratislava             10:00-12:00
ZA Žilina ŽILPO Žilina         7:15-14:15    
Námestovo Oravská poliklinika Námestovo       12:30-14:00   12:30-14:00  
Ľubochňa Ľubochňa NEDU       13:00-17:00 13:00-17:00    
NR Nitra VKOC Nitra 8:00-10:30            
Štúrovo VKOC Poliklinika NSK Štúrovo   15:00-15:30          
Šaľa VKOC Šaľa   10:00-11:00          
BB Hnúšťa Gemerclinic         8:00-16:00    
PO Prešov Wesper Prešov     12:50-14:30       7:15-14:30
Bardejov Alian Bardejov     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
Sabinov Sabinov Poliklinika     7:30-15:30 7:30-15:30 7:30-15:30 7:30-15:30 7:30-15:30
TT Senica Senica poliklinika       8:00-14:30      
Hlohovec Hlohovec mestská poliklinika         7:00-14:00    
TN Trenčín Trenčín JUH       9:00-12:00     9:00-12:00
Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom Uni-Poliklinika       9:00-11:00      
Nové mesto nad Váhom Marmedico   8:00-12:00     12:30-15:00 12:30-15:30  
Pfizer KE Košice Železničné zdravotníctvo Košice     12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15
VKOC Košice - SOŠ informačných technológií    8:45-17:00 13:00-16:30        
Univerzitná nemocnica L.Pasteura Košice 8:00-12:00   8:00-12:00; 12:30-14:00 8:00-12:00; 12:30-14:00 8:00-12:00; 12:30-14:00 8:00-12:00; 12:30-14:00 8:00-12:00; 12:30-14:00
Krompachy Nemocnica AGEL Krompachy     9:00-12:00 9:00-12:00      
Michalovce VKOC Michalovce MI - Gymnázium Pavla Horova 9:00-16:00            
Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce     12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec         13:00-15:00    
Spišská Nová Ves Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves 8:00-12:00; 12:30-15:00   7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00
Trebišov Nemocnica s poliklinikou Trebišov             9:00-12:30
Rožňava Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory Rožňava     12:45-15:00     12:45-15:00 10:00-12:00; 12:45-15:00
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00
Univerzitná nemocnica Bratislava Ružinov       8:00-11:00   8:00-11:00  
Mýtna Poliklinika Bratislava             14:00-15:00
Univerzitná nemocnica Bratislava Kramáre (akad. L. Dérera)         8:00-11:00    
OC Aupark Bratoslava, 1.poschodie 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45 11:00-17:45
ZA Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 7:30-12:30   7:30-12:30; 13:00-14:30 7:30-12:30; 13:00-14:30 7:30-12:30; 13:00-14:30 7:30-12:30; 13:00-14:30 7:30-12:30; 13:00-14:30
Dolný Kubín Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého 7:30-11:00; 12:45-14:30   7:30-11:00; 12:45-14:30 7:30-11:00; 12:45-14:30 7:30-11:00; 12:45-14:30 7:30-11:00; 12:45-14:30 7:30-11:00; 12:45-14:30
Liptovský Mikuláš Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu  Liptovský Mikuláš     12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30
Ružomberok Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok     7:30-12:00; 13:00-14:00 7:30-12:00; 13:00-14:00     7:30-12:00; 13:00-14:00
Žilina FNsP Žilina      13:00-15:00 13:00-18:15 13:00-15:00 13:00-18:15 13:00-15:00
MEDIVASA, V.Spanyola 8187, Žilina     15:00-17:30 15:00-17:30 15:00-17:30 15:00-17:30 15:00-17:30
Martin Univerzitná nemocnica Martin     13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
Trstená Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená         9:00-15:00 9:00-15:00 9:00-15:00
Námestovo Oravská poliklinika Námestovo             7:15-12:00
Ľubochňa Národný endokrinologický a diabetologický ústav, Ľubochňa           13:00-17:00  
NR Levice Nemocnica AGEL Levice     11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00
Nitra Fakultná nemocnica Nitra     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
VKOC Nitra 14:00-16:00 12:45-15:00          
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 8:00-13:00   12:00-16:00 12:00-16:00 12:00-16:00 12:00-16:00 12:00-16:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno     7:15-12:15; 12:45-14:15 12:45-14:15 7:15-12:15; 12:45-14:15 7:15-12:15; 12:45-14:15 7:15-12:15; 12:45-14:15
Šahy Hospitale, Šahy     11:00-12:00; 13:00-14:30 11:00-12:00; 13:00-14:30 11:00-12:00; 13:00-14:30 11:00-12:00; 13:00-14:30 11:00-12:00; 13:00-14:30
Štúrovo VKOC Poliklinika NSK Štúrovo   9:00-13:00          
Šaľa VKOC Šaľa Poliklinika NSK  10:00-11:00            
BB Banská Bystrica VKOC Banská Bystrica - Komenského 12 16:00-18:00 16:00-18:00          
Poliklinika NOVAMED         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
Zvolen VKOC Zvolen, Hronská ul.1       11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00
Lučenec Všeobecná nemocnica s poliklinikou Lučenec     7:00-12:00       7:00-12:00
Žiar nad Hronom Svet zdravia, Žiar nad Hronom     8:00-11:45; 12:30-14:30        
Hnúšťa Gemerclinic, n.o     8:00-16:00        
Revúca NsP REVÚCA          11:00-13:00 11:00 -13:00 11:00 -13:00
Rimavská Sobota Svet zdravia, Rimavská Sobota 8:00-12:00         8:30-12:00; 13:00-16:00  
PO Kežmarok Nemocnica AGEL Kežmarok        12:30-15:00 12:30-15:00 7:00-12:00; 12:30-15:00 7:00-12:00; 12:30-15:00
Levoča Nemocnica AGEL Levoča         11:00-12:00; 12:30-14:00 11:00-12:00; 12:30-14:00 10:00-12:00; 12:30-14:00
Poprad Nemocnica Poprad     8:00-11:00   8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00
  VKOC Poprad, SPŠ techniky a dizajnu, Mnoheľová 828 8:00-9:00            
Prešov Wesper, Prešov       12:50-14:30   7:15-14:30  
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov     7:00-14:00   7:00-10:00   7:00-14:00
VKOC Prešov, SOŠ technická, Volgogradská 1 8:00-9:00            
Snina Nemocnica Snina     13:00-14:00 13:00-14:00 7:00-11:30; 12:00-13:00 13:00-14:00  
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica           7:30-11:45; 12:30-14:00 7:30-11:45; 12:30-14:00
Humenné Nemocnica A. Leňa Humenné     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
VKOC Humenné, Komenského 1     8:00-9:00          
Bardejov Alian Bardejov     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
NsP Sv. Jakuba Bardejov     8:00-12:00; 12:30-15:00 8:00-12:00; 12:30-15:00 8:00-12:00; 12:30-15:00 8:00-12:00; 12:30-15:00 8:00-12:00; 12:30-15:00
Svidník Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
Vranov nad Topľou Vranovská nemocnica     11:00-11:50; 13:00-14:00 11:00-11:50; 13:00-14:00 11:00-11:50 11:00-11:50; 13:00-14:00 11:00-11:50; 13:00-14:00
TT Dunajská Streda Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda     12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00
Senica Poliklinika Senica           8:00-15:00  
Piešťany Nemocnica Alexandra Wintera       7:30-11:30; 12:30-14:00   7:30-11:30; 12:30-14:00  
TN Bojnice Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 8:00-11:30; 12:30-14:30     8:00-11:30; 12:30-16:30      
Partizánske Nemocnica na okraji mesta, Partizánske     12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00 12:45-15:00
Považská Bystrica Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica   7:30-12:00; 12:30-14:30 14:00-15:30 14:00-15:30 14:00-15:30 14:00-15:30  
Trenčín Fakultná nemocnica Trenčín             7:30-11:30; 12:00-14:30
Trenčín JUH 8:00-15:00   9:00-12:00   9:00-12:00 9:00-12:00  
EXPO Trenčín 8:00-16:00          
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava         15:30-16:30   16:30-17:30
Ilava Nemocnica s poliklinikou Ilava           14:00-15:00 14:00-15:00
Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom Uni-Poliklinika       7:15-9:00      
Nové mesto nad Váhom Marmedico     12:30-15:00 12:30-15:00      
Bánovce nad Bebravou Nemocnica AGEL Bánovce       13:00-15:00     13:00-15:00