Tlačiť Späť

Domov

Očkovanie bez registrácie

Pre vyhľadanie použite funkciu CTRL+F
V mobile Android ...; Hľadať na stránke
 

Poskytovatelia si vyhradzujú právo zmeny časov očkovania. Počet dávok vakcín pre osoby bez registrácie je obmedzený 

 

Možnosť dať sa očkovať bez registrácie v týždni 15.1.2022 - 21.1.2022


Očkovanie výjazdovou službou v obciach

Očkovanie v obciach 15.1.2022- 21.1.2022
Vakcína Kraj Miesto očkovania
15.1.2022
16.1.2022
17.1.2022
18.1.2022
19.1.2022
20.1.2022
21.1.2022
PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PFIZER

BB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BB

BREZNO - Mestský dom kultúry, Švermova 7      9:00-17:00        
Bzovík   9:00-16:00          
Cinobaňa, KD         14:00-18:00    
Detva, starý kultúrny dom       9:00-17:00      
Europa SC Banská Bystrica 10:00-18:00 10:00-18:00          
Gemerská Ves + Otročok       9:00-16:00      
Heľpa   9:00-16:00          
Hriňová - MKS, Partizánska 1613 9:00-16:00            
Kokava nad Rimavicou, KD           14:00-18:00  
Kráľ, kaštieľ     9:00-16:00        
Krupina, Gymnázium A.Sladkoviča - telocvičňa 9:00-17:00            
Poltár - teleocvičňa       13:00-18:00      
Rimavská Sobota             9:00-17:00
Žiar nad Hronom - Mestské kultúrne centrum, SNP 119        9:00-17:00      
KE Magistrát mesta Košice, Trieda SNP 48 / A, Košice 10:00-17:00       10:00-17:00    
MČ Krásna, DK Opátska 18, Košice   10:00-17:00          
MČ Sever, budova Amfiteátra, Festivalové nám., Košice           10:00-17:00  
MČ Šebastovce, Kultúrny dom Podbeľová 1, Košice             10:00-17:00
NR Krškany, DK Roľnícka 568, Nitra     13:30-18:00        
Kynek, DK Trnavská 17/8,  Nitra   8:00-13:00          
OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, Nitra 10:00-18:00           10:00-18:00
Poliklinika Chrenová, Fatranská 12, Nitra     7:00-12:00        
Poliklinika Klokočina, Hviezdoslavova trieda 1, Nitra         7:00-12:00    
PO Drienov, OcÚ, Košická 1     11:30-12:30        
Lemešany OcÚ, Lemešany 186     10:00-11:30        
OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00
OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00
Spišské Podhradie, MsÚ Mariánske námestie 97       9:00-17:00      
Svit, MsÚ Hviezdoslavova 269/33             9:00-17:00
ZA RGB Liptov,  Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš 10:00-18:00 10:00-18:00          
Stop Shop, 1. mája 1098/41, 031 01 Liptovský Mikuláš 10:00-18:00 10:00-18:00          
JANSSEN

















JANSSEN

















JANSSEN
BB

 

 

 

 

 

 

 

 

BB

Bzovík   9:00-16:00          
Cinobaňa, KD         14:00-18:00    
Detva, starý kultúrny dom       9:00-17:00      
Europa SC Banská Bystrica 10:00-18:00 10:00-18:00          
Gemerská Ves + Otročok       9:00-16:00      
Heľpa   9:00-16:00          
Hriňová - MKS, Partizánska 1613 9:00-16:00            
Kokava nad Rimavicou, KD           14:00-18:00  
Kráľ, kaštieľ     9:00-16:00        
Krupina, Gymnázium A.Sladkoviča - telocvičňa 9:00-17:00            
Poltár - teleocvičňa       13:00-18:00      
Rimavská Sobota             9:00-17:00
NR Krškany, DK Roľnícka 568, Nitra     13:30-18:00        
Kynek, DK Trnavská 17/8,  Nitra   8:00-13:00          
OC Mlyny, Štefánikova trieda 35/61, Nitra 10:00-18:00           10:00-18:00
Poliklinika Chrenová, Fatranská 12, Nitra     7:00-12:00        
Poliklinika Klokočina, Hviezdoslavova trieda 1, Nitra         7:00-12:00    
PO OC Eperia, Arm. Gen. Svobodu 25, Prešov-Sekčov 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00
OC Max, Dlhé Hony 1, Poprad 10:00-17:00 10:00-17:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00

 

Očkovanie detí (vek 12 – 17 rokov) v očkovacích centrách

Očkovanie detí 18.12.-21.1.2022
Kraj Mesto Vakcinačné centrum
15.1.2022
16.1.2022
17.1.2022
18.1.2022
19.1.2022
20.1.2022
21.1.2022
NR Levice Nemocnica AGEL Levice     7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30   7:30-8:30
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, všeobecná nemocnica 8:00-16:00 8:00-16:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno     12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15
Šahy Hospitale, Šahy     10:30-11:00 10:30-11:00   10:30-11:00 10:30-11:00
Zlaté Moravce Nemocnica AGEL Zlaté Moravce     12:00-12:30       12:00-13:00
PO Levoča Nemocnica AGEL Levoča         08:00-12:00
12:30-14:00
   
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica           10:30-12:00
12:30-14:00
 
Snina Nemocnica Snina             7:00-8:00
ZA Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca     14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00 14:30-15:00
Žilina FNsP Žilina      13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
Martin Univerzitná nemocnica Martin     13:00-15:00   13:00-15:00   13:00-15:00
KE Košice VKOC Košice-SOŠ informačných technológií    8:30-9:00          
Krompachy Nemocnica AGEL Krompachy         12:30-14:30    
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec             9:00-11:00
BB Banská Bystrica Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica           11:00-12:00 11:00-12:00
Poliklinika NOVAMED         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
TN Považská Bystrica Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica             13:00-14:30
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava             12:30-13:00
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-14:00


Očkovanie dospelých (vek 18+) v očkovacích centrách

Očkovanie dospelých 18.12.-21.1.2022
Vakcína Kraj Mesto Vakcinačné centrum
15.1.2022
16.1.2022
17.1.2022
18.1.2022
19.1.2022
20.1.2022
21.1.2022
Janssen

 

 

 





 

 

 

 

Janssen

 
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina      12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00
ZA Žilina Epidemiologická ambulancia, ŽSK     13:00-14:30        
NR Komárno NsP Komárno       7:15-9:15      
​BB ​Banská Bystrica Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica ​11:00-12:00
Poliklinika Novamed Banská Bystrica         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
PO Poprad Poprad, Max Poprad, Dlhé hony 4588/1 10:00-17:00 10:00-17:00          
Prešov Prešov - Sekčov, OC Eperia, Arm.gen.Svobodu 25 10:00-17:00 10:00-17:00          
VKOC Prešov, Volgpgradská 1 10:00-18:00            
Moderna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderna

KE Košice VKOC Košice - SOŠ informačných technológií 16:30-17:00     17:00-18:00   17:00-18:00  
Michalovce VKOC MI - Gymnázium Pavla Horova 16:00-17:00            
Spišská Nová Ves Hotelová Akadémia SNV 8:00-17:00            
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00 8:00-11:00
Ružinovská poliklinika     9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00
Mýtna Poliklinika Bratislava       14:00-15:00 14:00-15:00    
ZA Žilina ŽILPO Žilina         12:00-14:15    
Námestovo Oravská poliklinika Námestovo         8:00-14:00   8:00-14:00
NR Nitra VKOC Nitra 15:00-16:00 15:00-16:00          
Šaľa VKOC Šaľa   14:30-15:00          
BB Hnúšťa Gemerclinic         14:00-15:30    
PO Prešov Wesper Prešov     13:30-14:30       13:30-14:30
Bardejov Alian Bardejov     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00   8:00-14:00
Svidník Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník           12:30-14:00  
Sabinov Sabinov Poliklinika     7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00 7:30-15:00
TT Hlohovec Hlohovec mestská poliklinika         7:00-14:00    
TN Trenčín Trenčín JUH       9:00-12:00     9:00-12:00
Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom Uni-Poliklinika       7:15-11:00      
Nové Mesto nad Váhom Marmedico         12:30-15:00 12:30-15:30  
Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer

KE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KE

Košice Železničné zdravotníctvo Košice     12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15 12:45-14:15
VKOC Košice - SOŠ informačných technológií  8:00-16:30 9:00-16:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00
Univerzitná nemocnica L.Pasteura Košice     8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
Krompachy Nemocnica AGEL Krompachy     9:00-12:00 9:00-12:00   9:00-12:00;
13:00-14:30
 
Michalovce Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce     12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10 12:31-15:10
VKOC Michalovce MI - Gymnázium Pavla Horova 8:00-16:00

 

           
Kráľovský Chlmec Nemocnica s poliklinikou Kráľovský Chlmec         13:00-15:00    
Spišská Nová Ves Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves     7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00
Rožňana Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory Rožňava             12:45-13:15
BA Bratislava Poliklinika Mlynská dolina  8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-14:00
Mýtna Poliklinika Bratislava             14:00-15:00
ZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZA

Čadca Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca     7:30-12:30;
13:00-14:30
7:30-12:30;
13:30-16:45
7:30-12:30;
13:00-14:30
7:30-12:30;
13:30-16:45
7:30-12:30;
13:00-14:30
Žilina FNsP Žilina      13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00
ŽILPO s.r.o., Žilina       12:00-14:15       
MEDIVASA, V.Spanyola 8187, Žilina     15:00-16:00 15:00-16:00 15:00-16:00 15:00-16:00 15:00-16:00
Epidemiologicka ambulancia, ŽSK       12:30-14:30 12:30-14:30 12:30-14:30 12:30-14:30
Martin Univerzitná nemocnica Martin     13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00    
Trstená Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená     9:00-15:00 9:00-15:00 9:00-15:00   9:00-15:00
Liptovský MIkupáš Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu  Liptovský Mikuláš     12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30 12:30-13:30
Námestovo Oravská poliklinika Námestovo       8:00-14:00   8:00-14:00 7:15-12:00
NR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR

Levice Nemocnica AGEL Levice     11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00
Nitra Fakultná nemocnica Nitra     10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00
VKOC Nitra 14:00-14:40 14:00-14:40          
Nové Zámky Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, všeobecná nemocnica 8:00-16:00 8:00-16:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00 13:00-17:00
Komárno Nemocnica  AGEL Komárno     7:15-12:15;
12:45-14:15
9:15-12:15;
12:45-14:15
7:15-12:15;
12:45-14:15
7:15-12:15;
12:45-14:15
7:15-12:15;
12:45-14:15
Šahy Hospitale, Šahy     11:00-12:00;
13:30-14:30
11:00-12:00;
13:30-14:30
  11:00-12:00;
13:30-14:30
11:00-12:00;
13:30-14:30
Zlaté Moravce Nemocnica AGEL Zlaté Moravce     8:00-11:30;
12:00-14:30
    8:00-11:30;
12:00-15:00
8:00-11:30;
12:00-15:00
Štúrovo VKOC Poliklinika NSK Štúrovo   8:00-15:30          
Šaľa VKOC Šaľa Poliklinika NSK  14:30-15:00 8:00-15:30
prednostne
registrovaní
         
BB

 

 

 

 

 

 

 

 

BB

Banská Bystrica Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica           11:00-12:00 11:00-12:00
Poliklinika NOVAMED         10:00-14:00 12:00-16:00 10:00-14:00
Lučenec Všeobecná nemocnica s poliklinikou Lučenec     7:00-12:00;
12:30-15:30
      7:00-12:00;
12:30-15:30
Žiar nad Hronom Svet zdravia, Žiar nad Hronom     8:00-11:45;
12:30-14:30
       
Revúca NsP REVÚCA (VKOC Revúca MV 117)     11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00
Rimavská Sobota Svet zdravia, Rimavská Sobota     12:00-16:00     8:30-12:00;
13:00-16:00
 
PO

 

 

 

 

 

 

 

PO

Kežmarok Nemocnica AGEL Kežmarok        12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00  
Levoča Nemocnica AGEL Levoča         8.00-12.00;
12.30-14.00
8.00 -12.00;
12.30-14.00
 
Poprad VKOC Poprad, SPŠ techniky a dizajnu, Mnoheľová 828 8:00-18:00            
Poprad - OC MAX 10:00-17:00 10:00-17:00          
Prešov Wesper, Prešov       13:30-14:30   13:30-14:30  
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov     14:00-16:00   14:00-16:00   14:00-16:00
VKOC Prešov, SOŠ technická, Volgogradská 1 8:00-18:00            
Prešov - Sekčov, OC Eperia 10:00-17:00 10:00-17:00          
Snina Nemocnica Snina     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00   12:30-13:30
Stará Ľubovňa Ľubovnianska nemocnica     7:30-11:45;
12:30-14:00
7:30-11:45;
12:30-14:00
7:30-11:45;
12:30-14:00
7:30-11:45;
12:30-14:00
7:30-11:45;
12:30-14:00
Humenné Nemocnica A. Leňa Humenné     12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00 12:30-14:00
VKOC Humenné, Komenského 1   8:00-16:00            
Bardejov Alian Bardejov     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00   8:00-14:00
NsP Sv. Jakuba Bardejov     8:00-12:00;
12:30-15:00
8:00-12:00;
12:30-15:00
8:00-12:00 8:00-12:00;
12:30-15:00
8:00-12:00;
12:30-15:00
Vranov nad Topľou Vranovská nemocnica     11:00-12:00;
13:00-14:00
11:00-12:00;
13:00-14:00
11:00-12:00 11:00-12:00;
13:00-14:00
11:00-12:00;
13:00-14:00
TT Skalica Fakultná nemocnica s poliklinikou AGEL Skalica     7:30-13:00;
13:30-14:30
7:30-13:00;
13:30-14:30
7:30-13:00;
13:30-14:30
7:30-13:00;
13:30-14:30
7:30-13:00;
13:30-14:30
Dunajská Sobota Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda     9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00
TN Partizánske Nemocnica na okraji mesta, Partizánske       12:45-15:00   12:45-15:00  
Považská Bystrica Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica     12:45-14:30 12:45-14:30 12:45-14:30   12:45-14:30
Trenčín Fakultná nemocnica Trenčín             7:30-11:30;
12:00-14:30
EXPO Trenčín 8:00-9:00 8:00-9:00          
Myjava Nemocnica s poliklinikou Myjava       15:00-15:30     17:00-17:30
Ilava Nemocnica s poliklinikou Ilava           11:00-14:45 11:00-14:45
Bánovce nad Bebravou Nemocnica AGEL Bánovce       13:00-15:00     13:00-15:00
Nové Mesto nad Váhom Marmedico   08:00-12:00 12:30-15:00 12:30-15:00