Tlačiť Späť

Domov

Očkovanie bez registrácie

​​​​​​​​​​​​​
Pre vyhľadanie použite funkciu CTRL+F
V mobile Android ...; Hľadať na stránke
​Poskytovatelia si vyhradzujú právo zmeny časov očkovania. Počet dávok vakcín pre osoby bez registrácie je obmedzený dostupnosťou vakcín

 

Možnosť dať sa očkovať bez registrácie v týždni 3.12.2022 - 9.12.2022

Očkovanie detí (vek 12 – 17 rokov) v očkovacích centrách (Pfizer)

Očkovanie detí 3.12.2022 - 9.12.2022
Kraj Mesto Vakcinačné centrum
3.12.
4.12.
5.12.
6.12.
7.12.
8.12.
9.12.
NR ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce             15:00-15:15
Nemocnica AGEL Zlaté Moravce (P Om)             15:00-15:15
PO SABINOV Poliklinika Sabinov         8:00-13:00    
Poliklinika Sabinov (P Om)         8:00-13:00    
TT TRNAVA FN Trnava - Starý areál         11:30-12:00    
FN Trnava - Starý areál (P Om)         9:15-10:00    
ZA ČADCA NsP Čadca (P Om)             13:45-14:00
DOLNÝ KUBÍN NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín       13:30-14:30      
NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín (P Om)       13:30-14:30      
TRSTENÁ NsP Trstená             7:00-8:00
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 (P Om)             12:00-14:00
BREZNO NsP Brezno (P Om)         8:00-8:15    
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach       8:00-8:30      
NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach (P Om)       8:30-9:00      
MYJAVA NsP Myjava (P Om)             14:30-15:00
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina     8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30
Poliklinika Mlynská dolina (P Om)     8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30
KOCH - GPN s.r.o., špecializovaná nemocnica (P Om)             13:30-15:00

Očkovanie dospelých (vek 18+) v očkovacích centrách

Očkovanie dospelých 3.12.2022 - 9.12.2022
Vakcína Kraj Mesto Vakcinačné centrum
3.12.
4.12.
5.12.
6.12.
7.12.
8.12.
9.12.
Janssen BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 J         8:40-9:00    
PO SABINOV Poliklinika Sabinov J     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
Nuvaxovid KE KOŠICE UNLP Košice N     8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
ZA TRSTENÁ NsP Trstená N             8:00-14:00
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 N         8:40-9:00    
PO KEŽMAROK Nemocnica AGEL Kežmarok N         10:30-11:00    
SABINOV Poliklinika Sabinov N     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
Moderna
Omicron
KE KOŠICE UNLP Košice (M Om)     8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská Dolina (M Om)     8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30
ZA ŽILINA ŽILPO s.r.o., Žilina (M Om)         13:00-14:00    
BB ZVOLEN Zvolen Novapharm s.r.o. (M Om)           9:40-10:00  
PO PREŠOV Wesper, a.s., Sekčov Prešov (M Om)           14:00-14:46  
SABINOV Sabinov Poliklinika n.o. (M Om)     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
TN TRENČÍN Trenčín JUH (M Om)             8:00-12:00
DUBNICA NAD VÁHOM Dubnica nad Váhom Uni-Poliklinika (M Om)     7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer
Omicron

KE KOŠICE Železničné zdravotníctvo Košice (P Om)             11:00 -12:00
KOŠICE UNLP Košice (P Om)     8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
MICHALOVCE Svet zdravia - Nemocnica Michalovce (P Om)       12:30-14:00      
ROŽŇAVA Svet zdravia - NsP Rožňava (P Om)             14:45-15:00
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina (P Om)     8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30
ZA ČADCA NsP Čadca (P Om)             13:00-13:45
DOLNÝ KUBÍN NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín (P Om)       9:00-12:00      
ŽILINA ŽILPO Žilina (P Om)       13:00-14:00   13:00-14:00  
TRSTENÁ NsP Trstená (P Om)             8:00-14:00
NÁMESTOVO Oravská poliklinika Námestovo (P Om)           13:00-14:00  
NR TOPOĽČANY Nemocnica Topoľčany (P Om)     7:30-8:30        
ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce (P Om)             14:00-15:00
BB BANSKÁ BYSTRICA FNsP F.D. Roosvelta BB, infekt. amb., Odd infekt., Cesta k nemocnici 1 (P Om)             12:00-14:00
BANSKÁ BYSTRICA SÚSCCH Banská Bystrica (P Om)           14:00-16:00  
BREZNO NsP Brezno (P Om)         8:30-11:00    
ZVOLEN Poliklinika NOVAPHARM, Zvolen (P Om)           10:00-10:20  
HNÚŠŤA Gemerclinic Hnúšťa  (P Om)           14:00-16:00  
PO KEŽMAROK Nemocnica AGEL Kežmarok (P Om)         7:00-10:30    
PREŠOV Wesper, Prešov (P Om)           12:30-14:00  
SABINOV Poliklinika Sabinov (P Om)     8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00
TT TRNAVA FN Trnava - Starý areál (P Om)     11:00-11:30   11:00-11:30    
ŠAMORÍN Poliklinika Školská 33/A (P Om) 11:00-12:00           17:00-18:00
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach (P Om)       9:00-11:30      
PARTIZÁNSKE Nemocnica na okraji mesta, Partizánske (P Om)       13:00-14:30      
POVAŽSKÁ BYSTRICA NsP Považská Bystrica (P Om)         12:30-14:00    
TRENČÍN Poliklinika Juh Trenčín (P Om)     12:00-15:00        
MYJAVA NsP Myjava (P Om)             14:30-15:00
DUBNICA NAD VÁHOM Uni-POLIKLINIKA Dubnica nad Váhom (P Om)     7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00 7:15-14:00
BÁNOVCE NAD BEBRAVOU Nemocnica AGEL Bánovce (P Om)       13:00-14:00      

Pfizer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pfizer 

KE KOŠICE UNLP Košice     8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
8:00-12:00;
12:30-14:00
MICHALOVCE Svet zdravia - Nemocnica Michalovce       7:45-8:15      
ROŽŇAVA Svet zdravia - NsP Rožňava             14:45-15:00
BA BRATISLAVA Poliklinika Mlynská dolina     8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30
ZA DOLNÝ KUBÍN NsP L.N. Jégeho Dolný Kubín       7:30-9:00      
ŽILINA ŽILPO Žilina     13:00-14:00        
TRSTENÁ NsP Trstená             8:00-14:00
NR ZLATÉ MORAVCE Nemocnica AGEL Zlaté Moravce             14:00-15:00
BB BANSKÁ BYSTRICA SÚSCCH Banská Bystrica           14:00-16:00  
BREZNO NsP Brezno         8:15-8:30    
PO PREŠOV Wesper, Prešov           12:30-14:00  
TN BOJNICE NsP Prievidza so sidlom v Bojniciach       7:30-8:00      
POVAŽSKÁ BYSTRICA NsP Považská Bystrica         14:00-14:30    
MYJAVA NsP Myjava             12:45-13:00