V dňoch 19.-20.10.2020 sa bude v Bratislave, v hoteli CROWNE PLAZA konať podujatie Future of Health, ktorým organizátor Why summits chce prispieť k tomu, aby sa slovenskí výskumníci a inovátori z oblasti Health mali možnosť stretnúť so zahraničnými kolegami a mohli sa dozvedieť o najnovších svetových trendoch, nadviazať nové kontakty a prípadné budúce spolupráce.
 
V rámci tohto októbrového hybridného (online a on-site) podujatia sa uskutoční aj Academia Day. Diskutovať sa bude napríklad o spolupráci akademických pracovísk so zdravotným systémom a ako čo najefektívnejšie implementovať zdravotnícke inovácie do zdravotnej starostlivosti. Prediskutujú sa aj také otázky ako je napríklad úloha univerzít v ekosystéme start-up-ov, či spolupráca akademického sektora s rôznymi aktérmi zdravotnej starostlivosti - s nemocnicami, farmaceutickými firmami, technologickými spoločnosťami, či investormi a fondami, a mnohé ďalšie. Všetko témy veľmi relevantné aj pre slovenský Health priestor.
 
V prípade záujmu o on-site či online účasť alebo prezentáciu, či účasť v panelovej diskusii sa obráťte, prosím, priamo na organizátorov: Tomáš Rendek: thomas@whysummits.com
 
Komunikačným jazykom bude angličtina.