Tlačiť Späť

Domov

Ambulantné očkovanie

Vážená pani doktorka, vážený pán doktor,

dovoľte, aby sme sa Vám poďakovali za ochotu zapojiť sa do vakcinácie proti ochoreniu Covid-19 a pomohli tak v našom spoločnom boji proti pandémii koronavírusu, ktorá už viac ako rok negatívne ovplyvňuje životy nás všetkých.

Úprimne si vážime Vašu ústretovosť, nakoľko práve vy, lekári prvého kontaktu, ste prvým bezprostredným kontaktom pacienta, ktorý práve do Vás vkladá dôveru. Najlepšie poznáte svojich pacientov, ste k ním najbližšie a preto budete nezastupiteľnou pomocou v snahe o dosiahnutie o čo najväčšej zaočkovanosti, čo nám všetkým pomôže čeliť prípadnej ďalšej vlne pandémie vzhľadom na šíriace sa nové mutácie vírusu.

Uvedomujeme si, že pre Vás nebol uplynulý rok ľahký, naše zdravotníctvo čelilo enormnej záťaži, o to viac si ministerstvo zdravotníctva váži Vašu odhodlanosť zapojiť sa do očkovania, ktoré pomôže zachrániť čo najviac životov a zmierniť následky  pretrvávajúcej pandémie. Ubezpečujeme Vás, že rezort zdravotníctva bude podnikať všetky kroky pre to, sa naše zdravotníctvo pohlo výrazne vpred, aj popri pandémii pokračujeme v dôležitých krokoch v prospech pacientov a zdravotníkov. Všetky tieto kroky však momentálne zatieňuje celosvetová pandémia ochorenia Covid-19, proti ktorej musíme naďalej spoločne bojovať.

Momentálne najúčinnejšou zbraňou zostáva práve očkovanie. Preto nám ešte raz dovoľte poďakovať sa Vám za Vaše nasadenie a ochotu zapojiť sa do očkovania priamo vo Vašich ambulanciách, čo prispeje k zvýšeniu zaočkovanosti na Slovensku a k ochrane životov a zdravia ľudí.

Ešte raz Vám úprimne ďakujeme.

Vladimír Lengvarský

 

 
 
 
 
Prihláste sa
Objednávanie vakcín (1x za 14 dní)
 
Materiály a videá
Hlásenie do ISZI (1 x za 7 dní)
Hlásenie nežiaducich účinkov ŠUKL
Hlásenie poškodených liekoviek
Zoznam špecializovaných pracovísk imunoalergológie
Comirnaty od Pfizer/BioNTech (informácie a inštrukcie pre zdravotníckych pracovníkov)
Informácie pre zdravotníckych pracovníkov